معرفی شش ایده مهم و کاربردی جهت تولید محتوای ناب

تولید محتوای ناب

جهت تولید محتوای ناب در کنار به روزرسانی اطلاعات می بایست از ایده های ناب و جذاب نیز استفاده نمایید. از محتوای ویدیویی و همچنین توجه به کامنت ها به هیچ عنوان غافل نشوید. در ادامه شش ایده جذاب را برای تولید یک محتوای جدید و کاربر پسند را به شما معرفی خواهیم کرد.

ایده های مناسب برای تولید محتوای ناب

هر سایتی دارای بخش های مختلفی است که کیفیت محتوای درج شده در آن ها میزان بازدید کننده را تعیین می کند. برای این که بتوانید رتبه سایت خود را در مرورگرهای گوگل ارتقاء دهید می بایست به فکر ایده های مناسب برای تولید محتوای ناب و ایده آل باشید. در مطلب امروز سعی داریم شش ایده جالب را به شما عزیزان معرفی کنیم تا با بررسی آن ها محتوایی کاربر پسند برای سایت خود تولید نمایید.

این نکته را به هیچ وجه فراموش نکنید که برای رسیدن به این مهم می بایست تلاش و صبر بسیاری به خرج دهید تا کاربران بسیاری را با محتوای مناسب به سایت خود بکشانید. اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید و به دنبال یک راه کار برای افزایش میزان فروش می گردید می توانید از ایده های مناسب برای تولید محتوای ناب که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت یاری بجویید.

تولید محتوای ناب

ایده اول جهت تولید محتوای ناب

بسیاری از سایت های اینترنتی محتواهای مختلفی را در بخش های گوناگون خود درج می کنند که به روز کردن این محتواها در اولویت پشتیبانی سایت قرار دارد. برای این که رضایت کاربران خود را افزایش دهید و یا به بازدید کنندگان خود کاربر جدید بیفزایید می توانید به تولید فایل های الکترونیکی یا همان پی دی اف اقدام کنید.

 این ایده باعث می شود که به کاربران خود اجازه دهید تا با دانلود فایل الکترونیکی در زمان مناسب به مطالعه موضوع مورد علاقه خود بپردازند. این موضوع در افزایش رضایت کاربران تأثیر گذار خواهد بود. اگر در ابتدای کار هستید می توانید فایل های الکترونیکی مرتبط با موضوع مورد نظر را از سایت و منابع معتبر دانلود نموده و با مطالعه آن ها خود اقدام به تولید محتوای ناب به صورت فایل الکترونیکی نمایید.

تولید محتوای ناب

ایده دوم جهت تولید محتوای ناب

همان طور که در ابتدای این مطلب نیز عنوان کردیم هدف ما ارائه چند ایده جالب برای تولید محتوای ناب می باشد که یکی از مهم ترین آن ها توجه به موفقیت های واقعی در زمینه های مختلف شغلی است. برخی از کاربران با اهدافی خاص وارد سایت و فروشگاه های اینترنتی می شوند و تولید محتوا براساس موفقیت های مشتریان می تواند آن ها را به سایت شما نزدیک تر نماید.

 برای این که بتوانید از این ایده به بهترین شکل ممکن استفاده کنید توصیه می کنیم براساس موفقیت های واقعی به تولید محتواهای متنی، صوتی و ویدیویی اقدام کنید. با رعایت این موضوع در مدت زمان کوتاه مشتریان دائمی و وفادار را به کاربران خود خواهید افزود. برای این امر می توانید بخشی را به عنوان گفتگوی دو طرفه میان مشتریان موفق با کاربران خود ایجاد نمایید تا در کنار تولید محتوای ناب کاربران واقعی را به لیست بازدیدکنندگان خود نیز اضافه نمایید.

تولید محتوای ناب

ایده سوم جهت تولید محتوای ناب

ایده سوم که می توان توسط آن به تولید محتوای ناب اقدام نمود توجه کردن به کامنت های گوناگون درج شده در بخش های مختلف سایت می باشد. در بسیاری از موارد نظراتی که بازدید کنندگان در رابطه با محتوا و سایت شما در بخش کامنت ها ثبت می کنند ایده مهمی را در ذهنتان خلق می کند که کمک بسیاری به شما در تولید محتوای بعدی خواهد کرد.

 برای اجرایی کردن این ایده توصیه می کنیم زمانی را برای تحقیق و بررسی کامنت های مناسب اختصاص دهید تا به صورت اصولی محتوای کاربر پسندی را تولید نمایید. دقت کردن در نظرات ثبت شده می تواند شما را به هدفتان که تولید محتوای ناب است نزدیک تر نماید.

تولید محتوای ناب

ایده چهارم جهت تولید محتوای ناب

در این بخش به سراغ ایده چهارم جهت تولید محتوای ناب خواهیم رفت. تولید محتوا را با کلمات پرسشی پرکاربرد آغاز نمایید. این ایده از تأثیرگذارترین روش ها برای تولید یک محتوای مناسب و مشتری محور خواهد بود چرا که در طی تحقیقات مستمر اغلب جستجوها در فضای مجازی با پرسش آغاز شده اند. به عنوان مثال می توانید در تولید محتوای پرسشی خود از کلمه چگونه استفاده کنید.

چگونه به موفقیت شغلی برسیم؟ چگونه پولدار شویم؟ چگونه سئو سایت را به انجام برسانیم؟ چگونه به تولید محتوای کاربر پسند اقدام کنیم؟ و چندین مورد دیگر را می توان از نمونه محتواهای پرسشی عنوان نمود که در ابتدای آن ها از کلمه پرسشی چگونه استفاده شده است. این موضوع را فراموش نکنید که این کلمه بیش تر از دیگر کلمات پرسشی در سؤالات استفاده و جستجو شده است. در ادامه به معرفی ایده پنجم برای تولید محتوای ناب و ایده آل خواهیم پرداخت.

تولید محتوای ناب

ایده پنجم جهت تولید محتوای ناب

برای تولید محتوای ناب و جدید توصیه می کنیم به مقالات و محتواهای قبلی که توسط خودتان تولید شده اند بیشتر متمرکز شوید. در واقع تمامی کلمات و جملات محتواهای قبلی را مورد بررسی قرار دهید تا از میان آن ها ایده های جدید برای تولید محتوای تازه کسب نمایید.

 برای این امر توصیه می کنیم به طور مداوم به تولید محتوا اقدام کنید چرا که تکرار این موضوع ذهن شما را برای تولید محتوا با ایده های جدید بازتر خواهد نمود. الگو برداری از محتواهای قدیمی جهت تولید محتوای ناب و جدید می تواند شما را به هدفتان نزدیک تر نماید و در نتیجه باعث اعتماد سازی میان شما و کاربرانتان شود. تولید محتوای مستمر ایده های جالبی را در میان کلمات به شما معرفی خواهد نمود.

تولید محتوای ناب

ایده ششم جهت تولید محتوای ناب

در این بخش به معرفی ایده ششم و پایانی برای تولید محتوای ناب خواهیم پرداخت، بنابراین اگر در بخش های قبلی نتوانستید موفق عمل کنید به سراغ این ایده بروید. برای معرفی محصول و یا خدمات خود می توانید کوتاه ترین و در عین حال مؤثرترین راه حل که تولید محتوای ویدیویی است را در نظر بگیرید.

 با این موضوع نه تنها به بازدید کنندگان سایت شما افزوده خواهد شد بلکه کاربران جهت مشاهده ویدیو مورد نظر زمان بیشتری را در سایت شما سپری خواهند کرد. مشاهده یک فیلم برای چندین بار موضوعی است که باعث اثر بخشی این نوع محتوا می شود در حالی که این موضوع در محتواهای متنی کمتر دیده شده است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام